تعویض مراقب یا پرستار خانه، مرتب مراقب عوض نکنید.

دسته‌بندی نشده | 1397/03/22

استخدام مراقب ، کار پر مساله و پیچیده ایست ،
در صورتی که راسا بخواهید مشخص کردن وظایف ، تعیین حدود مالی دستمزد، انتشار اطلاعیه استخدام پرسنل،پاسخ دادن به تک تک تلفن ها، توضیحات تکراری و مکرر ، دیدن متقاضیان پرستاری کودک و سالمند و یا مراقب در خانه ، انتخاب یکی از آنها ، آزمایش و تست فرد و تصمیم گیری بابت استخدام و یا عدم استخدام او، کل فرآیندی است که برای استخدام مراقب و پرستار ، باید انجام دهید.
حال به این مسایل ، این را هم اضافه کنید که شاید نتوانید مراقب دلخواهتان را پیدا کنید و چشم که باز می کنید ، می بینید یک ماه وقت گذاشتید اما نتیجه ای نداشته است.

تمام این ها را خواندیم، حال سوال اینست که چطور بعضی ، بطور مرتب مراقب عوض می کنند ، اعتماد می کنند ، سلب اعتماد می کنند،چطور کودک و یا سالمندشان را به پرستار و مراقب عادت می دهند ؟

در حقیقت ، تعویض مراقبی که دل به کار نمی دهد، توانایی لازم را در مدیریت امور منزل ندارد،تمایلی به بهبود رفتار  وعملکرد خود ندارد، امری حتمی و منطقی است اما باید بدانیم که گاها ، نوع تفسیر ما از وظایف پرستار و یا مراقب کودک، دستورات و عدم احاطه ی ما به موضوع باعث می شود تا یک مراقب خوب را از دست بدهیم.

با توجه به روحیه آسیب پذیر کودکان و سالمندان و نزدیکی عاطفی شان به مراقب یا پرستار ، باید بدانید که تعویض مرتب این فرد، موجب آسیب به آنها شما خواهد شد.

هیچ کس از رشد و تغییر به سمت مثبت ، بدش نمی آید اما وقتی شما یک نقره در دستتان دارد و می خواهید آن را با طلا عوض کنید ، ابتدا باید طلا را یافته باشید ، و اگر نه صندوق جواهر شما ، خالی خواهد ماند.

پایان.

IranMoragheb