فیروزه به پرسنل مراقبت و نظافت خود، سبد محصول عید نوروز داد.

دسته بندی : | 1397/01/21

عیدانه ی فیروزه به زنان سرپرست خانوار

درصد بالایی از افرادی که در ایران در زمینه های نظافت و خانه داری و مراقبت از کودک و سالمند فعالیت می کنند، از اقشار آسیب پذیرند و دارای تمکن مالی ضعیف تری به نسبت سایرین هستند.

هم چنین بسیاری از کسانی که در طول دو سال فعالیت گروه خدمات خانگی فیروزه برای همکاری در بخش های نظافت و خانه داری و مراقبت از کودک و سالمند ، فرم اطلاعات پر می کنند، دارای شرایط لازم برای استخدام نیستند اما مشکلات و اتفاقاتی که بیکاری توامان برای آنان ایجاد کرده، در یاد فیروزه می ماند.

فیروزه معتقد است توسعه درآمد و رشد ، تنها هدف یک بنگاه اقتصادی نیست و ما باید بتوانیم سهم خود از وظیفه مان در قبال بهبود شرایط کلی اجتماع را به خوبی انجام دهیم.

کسب و کار ما بخشی از اجتماع است ، علی الخصوص کسب و کار های خدماتی که با بخش های مختلف در ارتباطند و به روش های گوناگون باید تعامل مناسبی را در فعالیت های خود ایجاد  کنند.

رسالت اجتماعی ما ایجاب می کند که تنها به مساله سودآور بودن توجه نکنیم ، بلکه اهداف بلند مدت ما با تمرکز بر ایجاد شرایط همسان برای رشد درآمد شرکت در کنار بهبود شرایط اجتماعی و اقتصادی نیروهایمان برنامه ریزی شده است.در حقیقت پیشرفت های اجتماعی در هر زمینه ، به بهبود شرایط کسب  و کار کمک می کند.

به همین دلیل در عیدانه ی امسال، تصمیم گرفتیم سبد کالایی که با همراهی حامیان عزیزمان در شهر گرگان تهیه شده بود را تنها به نیروهای در حال فعالیت ارایه نکنیم و لیست دقیقی از افراد نیازمندی که به ما برای کار مراجعه کرده بودند اما شرایط کار را نداشتند ، تهیه کردیم تا آنها نیز سبد کالای عید دریافت کنند.

28 اسفند ماه، افراد مشخص شده، با رعایت مساله ی حفظ حرمت و بصورت انفرادی (که باعث شد تا پاسی از عصر در دفتر بمانیم) به مقر فیروزه درخشان هیرکان آمدند و عیدانه ی خود را دریافت کردند.

در این هدیه ، روغن مایع ،حبوبات،صابون و مواد شوینده،رب،ماکارونی به مقدار مصرف یک ماه یک خانوار 5 نفره وجود داشت.

IranMoragheb